TELEFONAS KONTAKTAMS: 8-687-78609 | 7 DIENAS PER SAVAITĘ

Prekės vaikams

Prekių pristatymas Lietuvoje 3 Eur. Galimybė pirkti išsimokėtinai Galimybė atsiimti prekes patiems

Informacija pirkėjams

Prekių pasirinkimas
Susiraskite internetinėje parduotuvėje reikalingą prekę.
Spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Pridėti į krepšelį . Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką, jeigu prekė yra sandėlyje bus užrašas "yra sandėlyje".
Apmokėjimas
Visų prekių kainos nurodytos litais. Už prekes internete galima atsiskaityti:
  • Banko pavedimu. Jūs mokate banko pavedimu. Po užsakymo pateikimo, Jūs gausite sąskaitą, kurią reikia apmokėti. Kai bus gautas pavedimas, mes Jums pristatysime prekes. Užsakymo rezervacijos terminas 2 d.d.
  • Grynais pinigais. Galite atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite kurjeriui pristačius prekes. Šita paslauga kainuos Jums papildomai 2 eurus. Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
 
Užsakymų vykdymas
Jeigu prekė turime sandėlyje Vilniuje, užsakymą Lietuvoje pristatome per 2 - 5 darbo dienas. Jei prekė vežama pagal užsakymą pristatymas gali užtrukti nuo 5 iki 20 dienų. Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas.
Pristatymo būdas ir kaina
Užsakytas prekes pristatysime per kurjerį Jūsų nurodytu adresu.
  • Pristatymas Vilniuje. Prekes pristatymas kainuos 2 eurus.
  • Pristatymas Lietuvos teritorijoje. Prekes į kitus miestus Lietuvos teritorijoje pristatysime per 2 - 5 darbo dienas. Prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos tik gavus apmokėjimą už jas. Prekes pristatymas kainuos 2 eurus. Jeigu mokate grynais pinigai kurjeriui gavus prekę, bus paskaičiuotas grynųjų surinkimo ir administravimo mokėstis - 2 eurai
*Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 30 eurut. Į Kuršių Neriją negalioja nemokamo pristatymo akcijos!

Užsakytas prekes pristatysime per kurjerį (www.omniva.lt) Jūsų nurodytu adresu. Siuntos pristatomos tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Rekomenduojame nurodyti adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras nurodytu laiku. Kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama dar vieną kartą . Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai. Jeigu prekė norite gauti skubiai, susisiekite su mumis. Klientas, prieš pasirašydamas už siuntinį, privalo įsitikinti, kad pakuotė nėra pažeista, atidaryta ar kitaip paveikta. Esant pažeistai pakuotei, Klientas turi teisę atsisakyti priimti prekę, apie tai informuodamas kurjerį, pristačiusį prekę ir kuo skubiau susisiekti su prekesvaikams.com darbuotojais elektroniniu paštu info@prekesvaikams.com arba telefonu +370 68778609, nurodydamas vardą, pavardę, užsakymo numerį, prekes pavadinimą ir pristatymo adresą. Pasirašius už pažeistą pakuotę – pretenzijos iš Kliento dėl sugadintų prekių nepriimamos. Klientas, nustatęs, kad įdėta ne ta prekė ar prekė yra pažeista, turi kuo skubiau susisiekti su prekesvaikams.com darbuotojais elektroniniu paštu info@prekesvaikams.com nurodydamas vardą, pavardę, užsakymo numerį, prekes vaikams pavadinimą ir pristatymo adresą. Jei Klientas turi galimybę vizualiai (foto, vaizdo kamera) užfiksuoti pažeistą prekę (pažeistą prekės vietą) ir persiųsti šią informaciją– tai padėtų greičiau išspręsti iškilusius nepatogumus.
 
Grąžinimas
Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo, tik nenaudotą ir originaliame įpakavime. Grąžinsime pinigus už prekę. Dėl grąžinamų prekių rašyti: info@prekesvaikams.com. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

Klientas privalo naudotis prekėmis, kaip tai nurodyta prekės gamintojo instrukcijoje, pridedamoje kartu su preke.

 
Garantija
Visoms prekėms taikome garantiją. Garantija netaikoma natūraliam susidėvėjimui ar sugadinimui dėl nerūpestingumo, nepriežiūros, neteisingo veiksmo, netinkamo priedų ar atsarginių dalių naudojimo, kurios nėra pagamintos gamintojo, taip pat dėl pakeistų ar demontuotų komponentų. Atminkite! Gaminius reikia prižiūrėti pagal gamintojo nurodytas instrukcijas.
 
 
Prašymai / skundai

Prašymą / skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 6751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665 ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.